Šią savaitę VU Šiaulių akademijoje startavo Erasmus+ Intensyvios mišrios programos (BIP) tarptautinių studijų projektas: Inclusive Education: Inclusive Practices in Different Cultures/ Įtraukusis ugdymas: įtraukties praktika įvairiose kultūrose.
Šio projekto veiklų koordinatorius ir priimančioji institucija yra VU Šiaulių akademijos Edukologijos institutas (koordinatorė – asist. dr. Regina Karvelienė, dėstytojai – doc. dr. Ieva Bilbokaitė–Skiauterienė, doc. dr. Renata Geležinienė, doc. dr. Rolandas Paulauskas), partneriai – Bolonijos universitetas (Italija), Ciuricho pedagoginė aukštoji mokykla (Šveicarija), Babes-Bolay universitetas (Rumunija), Daugpilio universitetas (Latvija).

Studijų veiklos prasidėjo nuotolinėmis paskaitomis, o š.m. balandžio 15-19 d. studentai ir dėstytojai iš minėtų universitetų atvyks į Šiaulių akademiją, kur kartu su akademijos studentais ir dėstytojais dalyvaus paskaitose ir diskusijose.

2024 03 20

VU ŠA inform. ir nuotr.