Balandžio 13 d. Vilniaus universitete vyko XIV-toji aukštųjų mokyklų liaudiškos muzikos kapelų ir ansamblių šventė „Universitas Vilnensis“, kurioje dalyvavo ir VU Šiaulių akademijos liaudiškos muzikos ansamblis „Saulė“.

VU liaudiškos muzikos ansamblis „Jaunimėlis“ ir VU Kultūros centras jau 14-ąjį kartą sukvietė  Lietuvos aukštųjų mokyklų studentus ir svečius iš Lenkijos švęsti Vilniaus universiteto gimtadienį ir susitikti bendroje muzikos ir šokio šventėje.

Nuotaikingame koncerte, kuris vyko Vilniaus universiteto Teatro salėje, dalyvavo VU Šiaulių akademijos liaudiškos muzikos ansamblis „Saulė“, Vilniaus universiteto liaudiškos muzikos ansamblis „Jaunimėlis“, Vilniaus kolegijos šokių ir dainų ansamblis „Voruta“, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto tautinių šokių ansamblis „Ave Vita“, Vytauto Didžiojo universiteto tautinių šokių kolektyvas „Žilvitis“,  VDU Švietimo akademijos dainų ir šokių ansamblis „Šviesa“, VDU Žemės ūkio akademijos liaudiškos muzikos kapela „Ūkininkas“, VDU Žemės ūkio akademijos tautinių šokių kolektyvas „Sėja“, Vilnius Tech tautinių šokių ansamblis „Vingis“, Kauno technologijos universiteto tautinio meno ansamblis „Nemunas“, Jaunimo tautinių šokių ansamblis „Sietuva“, Seinų „Lietuvių namų“ vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Seina“.

Po koncerto visi festivalio atlikėjai dalyvavo smagioje studentiškoje vakaronėje.