Sidebar

Vilniaus universiteto Studentų atstovybė Šiaulių akademijoje

Vilniaus universiteto Studentų atstovybė (VU SA) – seniausia ir didžiausia Lietuvoje visuomeninė, ne pelno siekianti, nepolitinė, ekspertinė švietimo organizacija, atstovaujanti studentų interesams Vilniaus universitete bei už jo ribų, puoselėjanti universitetinę kultūrą ir kurianti palankiausias sąlygas studentų saviraiškai.

Iš viso VU SA turi 14 padalinių kiekviename VU kamieniniame akademiniame padalinyje (fakultete, institute arba centre) ir vieną Centrinį biurą, įsikūrusį VU Centriniuose rūmuose, Observatorijos kiemelyje.

Po VU SA ŠA steigiamosios konferencijos vasario mėnesį prie VU SA oficialiai prisijungs dar vienas padalinys – Vilniaus universiteto Studentų atstovybė Šiaulių akademijoje.

Daugiau apie VU SA rasite čia.

Jeigu norite prisijungti prie VU SA ŠA veiklos, galite kreiptis .

Organizacijoje veikia įvairios programos, klubai ir projektai (PKP), kurių veikla karantino laikotarpiu vykdoma nuotoliniu būdu. Daugiau informacijos apie galimybę įsitraukti į PKP veiklą rasite čia.

Jei norite įkurti naują programą, klubą arba projektą Vilniaus universiteto Šiaulių akademijoje, kreipkitės el. paštu .

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos