Sidebar

Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos mecenatai

pastedImage

UAB Jupoja technika skatina gabius moksleivius 2021 m. priėmime rinktis Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos Ekonomikos bakalauros studijas. Įmonės direktorius Raimundas Vaišvilas skyrė dvi vardines 300 Eur vienkartines stipendijas pirmo kurso Ekonomikos bakalauro studijų programos studentams, įstojusiems aukščiausiais konkursiniais balais.

Daugiau apie Ekonomikos studijas:

graf

UAB Grafų baldai tapo VU Šiaulių akademijos mecenatu ir skyrė vardinę stipendiją pirmo kurso Vadybos magistrantūros studentui, įstojusiam 2021 m. aukščiausiais balais.

AB „Grafų baldai“ – minkštų ir korpusinių baldų gamintojas, taikantis atsakingos žiedinės ekonomikos modelį ir besivadovaujantis gamtą tausojančiu požiūriu, gamybos procesams naudoja vėjo ir saulės elektrinių energiją. 97 proc. pagamintos produkcijos sudaro eksportas į Didžiąją Britaniją, Airiją, Baltijos, Skandinavijos ir Beniliukso šalis.

VALUMINA 300x158

UAB Valumina 1999 m. įsikūrusi Šauliuose yra viena didžiausių valymo paslaugas teikiančių įmonių visoje Lietuvoje. 2021 m. ji tapo VU Šiaulių akademijos mecenatu. Geriausiais pasiekimais studijose pasižymėjęs studentas gaus įmonės skirtą vienkartinę vardinę 300 Eur stipendiją.

Ruvera

UAB Ruvera 2021 m. tapo VU Šiaulių akademijos mecenatu. Nuo 1994 metų Šiauliuose įsikūrusi lietuviško kapitalo UAB Ruvera žinoma kaip gaminanti ir į 25 šalis eksportuojanti veterinarinius produktus bei žmonėms skirtais išorinio vartojimo produktais su biologiškai aktyviais augaliniais ingredientais.

Daugiau apie Vadybos studijas:

Priėmimo klausimais konsultuoja VU Šiaulių akademijos Studijų skyrius: el. p.: , tel. nr. 8 41 595 755.

Dėl galimybės tapti VU Šiaulių akademijos mecentu galite kreiptis į Regionų plėtros instituto direktorę doc. dr. Liną Garšvienę el. p. , tel. nr. (8 41) 370 496.