Sidebar

 

Studijų programos rūšis: papildomosios

Studijų forma: nuolatinė

Tvarkaraščio tipas: sesijinis

Studijų programos pavadinimas
Kodas VU
Studijų kryptis
Studijų kaina
1 kredito kaina
Studijų trukmė

Ekonomika (30 kreditų) – baigę kolegines verslo ir viešosios vadybos studijų krypčių grupės, ekonomikos krypties studijas ir įgiję profesinio bakalauro laipsnį.

Studijos vyks Šiauliuose.

ŠA006

Ekonomika

700

23,33

1 semestras (rudens / pavasario)

Gamtinių sistemų valdymas (30 kreditų) – baigę bet kurios krypties kolegines studijas ir įgiję profesinio bakalauro laipsnį; arba baigę matematikos mokslų, informatikos mokslų, socialinių mokslų, teisės, verslo ir viešosios vadybos (išskyrus L02 Vadyba, L07 Viešasis administravimas, L08 Turizmas ir poilsis kryptis), humanitarinių mokslų, menų studijų krypčių grupių universitetines studijas. Studijos vyks Šiauliuose.

ŠA008

Ekologija

900

30,00

1 semestras (rudens / pavasario)

Informacinių technologijų valdymas (30 kreditų) – baigę kolegines informatikos, inžinerijos ar technologijos mokslų studijų krypčių grupių studijas ir įgiję profesinio bakalauro laipsnį.

Studijos vyks Šiauliuose.

ŠA016

Informatika

900

30,00

1 semestras (rudens / pavasario)

Matematika (30 kreditų) – baigę kolegines informatikos ar inžinerijos mokslų studijų krypčių grupių studijas ir įgiję profesinio bakalauro laipsnį.

Studijos vyks Šiauliuose.

ŠA009

Matematika

900

30,00

1 semestras (rudens / pavasario)

Matematika (60 kreditų) – baigę universitetines humanitarinių mokslų, menų bei sporto studijų krypčių grupių studijas; arba kolegines bakalauro (išskyrus informatikos ir inžinerijos studijų krypčių grupių studijas) studijas ir įgiję profesinio bakalauro laipsnį.

Studijos vyks Šiauliuose.

ŠA010

Matematika

1800

28,57

1 metai

Socialinis darbas (30 kreditų) – baigę kolegines ugdymo mokslų studijų krypčių grupės, socialinio darbo, medicinos, visuomenės sveikatos, reabilitacijos, slaugos ir akušerijos, psichologijos, vadybos, žmonių išteklių vadybos studijų krypties studijas ir įgiję profesinio bakalauro laipsnį.

Studijos vyks Šiauliuose.

ŠA003

Socialinis darbas

700

23,33

1 semestras (pavasario)

Specialioji pedagogika. Specializacija: Specialiojo ir inkliuzinio ugdymo koordinavimas (30 kreditų) – baigę kolegines ugdymo mokslų krypčių grupės studijas ir įgiję profesinio bakalauro laipsnį.

Studijos vyks Šiauliuose.

ŠA005

Pedagogika

900

30,00

1 metai

Švietimas ir ugdymas (30 kreditų) – baigę kolegines ugdymo mokslų krypčių grupės studijas ir įgiję profesinio bakalauro laipsnį.

Studijos vyks Šiauliuose.

ŠA015

Edukologija

900

30,00

1 metai

Vadyba (30 kreditų) – baigę kolegines verslo ir viešosios vadybos studijų krypčių grupės ar ekonomikos krypties studijas ir įgiję profesinio bakalauro laipsnį.

Studijos vyks Šiauliuose.

ŠA011

Vadyba

700

23,33

1 semestras (rudens / pavasario)

Viešasis valdymas (30 kreditų) – baigę kolegines verslo ir viešosios vadybos studijų krypčių grupės bei teisės, edukologijos, pedagogikos, ekonomikos, politikos mokslų, sociologijos, socialinio darbo, komunikacijos, visuomenės saugumo studijų krypčių studijas ir įgiję profesinio bakalauro laipsnį.

Studijos vyks Šiauliuose.

ŠA013

Viešasis administra-vimas

700

23,33

1 semestras (pavasario)

 

PRIĖMIMO SĄLYGOS

Dokumentų pateikimo vieta, laikas

Vilniaus universiteto priėmimo į studijas internetinėje stojančiųjų aptarnavimo sistemoje (ISAS): https://is.vu.lt/pls/pst/isas.register

Priėmimo terminai:

  • rudens semestro studijoms – Birželio 1 d. – rugpjūčio 24 d.;
  • pavasario semestro studijoms – Gruodžio 1 d. – sausio 24 d.;
  • 1 metų trukmės studijoms nuo rudens semestro – Birželio 1 d. – rugpjūčio 24 d.

Stojimo dokumentų sąrašas

1. ISAS pateikiamas prašymas dalyvauti priėmime į papildomąsias studijas bei pateikiama informacija apie asmens duomenis, apie baigtą mokyklą ir turimą diplomą;

2.  ISAS patalpinami šie skenuoti dokumentai:

  • Asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas (paso arba asmens tapatybės kortelės);
  • Dokumentas, įrodantis pavardės keitimą, jei ne visi pateikti dokumentai yra ta pačia pavarde;
  • Auštojo mokslo diplomas ir priedėlio (priedo) dokumentai;

Stojamosios 30 Eur įmokos kvitas (kopija). Apmokėjimo rekvizitai.

Jei pateikta informacija atitinka stojančiajam keliamus reikalavimus, stojantysis kviečiamas studijuoti papildomosiose studijose ir su juo bus sudaroma studijų sutartis.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Kontaktai

tel. 8 41 595 755

Kita papildoma informacija

Daugiau informacijos apie papildomųjų studijų programą rasite ČIA.
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos