Balandžio 29 d. įvyko pirmasis Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos naujosios tarybos posėdis, kuriame buvo išrinktas tarybos pirmininkas ir jo pavaduotojas.

Kandidatu į VU ŠA tarybos pirmininko pareigas buvo pasiūlyta Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidento Vyčio Lembučio kandidatūra. Už šį kandidatą balsavo dešimt tarybos narių. Taigi Vytis Lembutis tapo pirmosios VU Šiaulių akademijos tarybos pirmininku.

„Ačiū už pasitikėjimą. Laukia nelengvas darbas. Mane labai džiugina, jog tarybos komandoje yra daug kompetencijos ir patirties. Mūsų visų darbo rezultatas gali padaryti Vilniaus universiteto Šiaulų akademiją matomą, atpažįstamą jaunimo ir visos visuomenės. Tikiuosi konstruktyvaus ir kompetentingo darbo kartu“, – po rezultatų paskelbimo sakė naujasis VU ŠA tarybos pirmininkas V. Lembutis.

Į VU ŠA tarybos pirmininko pavaduotojo postą buvo pasiūlyti keturi VU Šiaulių akademijos atstovai – prof. dr. Renata Macaitienė, prof. dr. Remigijus Bubnys, doc. dr. Erika Masiliauskienė ir doc. dr. Jolanta Vaskelienė. Balsavimo metu daugiausiai balsų atiteko prof. Remigijui Bubniui, kuris ir buvo patvirtintas VU ŠA tarybos pirmininko pavaduotoju.

Naujosios VU ŠA tarybos narius pasveikino VU Šiaulių akademijos direktorė prof. dr. Renata Bilbokaitė, palinkėdama konstruktyvaus ir sėkmingo darbo toliau vykdant akademijos integracijos į Vilniaus universitetą procesus.

Primename, kad pagal patvirtintus Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos nuostatus, Akademijos taryba, kurią sudaro 11 narių, yra kolegialus akademijos savivaldos organas, kuris yra sudaromas 4 metams.

VU Šiaulių akademijos inf.