Gegužės 31 d. VU Šiaulių akademijoje vykusiame Ekonomikos mokslo krypties daktaro disertacijos gynimo tarybos posėdyje Kristina Puleikienė sėkmingai apgynė daktaro disertaciją „Kapitalo struktūros poveikio verslo vertei vertinimas jūrinio sektoriaus įmonėse“ Ekonomikos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2014–2022 metais Šiaulių universitete (nuo 2021-01-01 Vilniaus universiteto Šiaulių akademijoje) pagal Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2020 m. gruodžio 28 d. įsakymu Nr. V-2005 suteiktą doktorantūros teisę Vytauto Didžiojo universitetui su ISM Vadybos ir ekonomikos universitetu, Mykolo Romerio universitetu, Vilniaus universitetu (Vilniaus universitetui doktorantūros teisė suteikiama asmenų, įstojusių į doktorantūrą Šiaulių universitete iki 2020 m. gruodžio 31 d., studijoms užbaigti).

Moksliniai vadovai:

doc. dr. Angelė Lileikienė (Šiaulių universitetas, socialiniai mokslai, ekonomika, S 004; vadovavo nuo 2014-10-01 iki 2016-08-31);

doc. dr. Dalia Rudytė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, ekonomika, S 004; vadovavo nuo 2016-09-01).

Mokslinis konsultantas – prof. dr. Mindaugas Butkus (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, ekonomika, S 004).

Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto, Vytauto Didžiojo, ISM Vadybos ir ekonomikos, Mykolo Romerio universitetuose ir VU interneto svetainėje adresu: www.vu.lt/lt/naujienos/ivykiu-kalendorius.

VU ŠA / Danguolės Gaudinskaitės informacija / Santos Jonuškės nuotr.

IMG 0063