Birželio 26 dieną į Vilniaus universiteto Šiaulių akademiją atvyko 10 doktorantų iš Kazachstano.

Svečiai atliks bendrą stažuotę Vilniaus universitete ir Mykolo Romerio universitete.

Atvykusius doktorantus pasveikino VU Šiaulių akademijos direktorė prof. dr. Renata Bilbokaitė, direktorės pavaduotoja mokslui prof. dr. Diana Cibulskienė ir VU Šiaulių akademijos Regionų plėtros instituto direktorė doc. dr. Lina Garšvienė.

Doktorantai stažuotės metu gilins viešojo administravimo žinias, dalyvaus seminaruose, paskaitose bei organizuos praktinius susitikimus. Visos veiklos bus vykdomos Vilniaus universiteto Šiaulių akademijoje.

Svečiai pagal stažuotę Šiauliuose viešės iki birželio 28 dienos.

VU ŠA / Ingos Varanavičienės inform. ir nuotr.

DSC6869