Rugsėjo 26 d. VU Šiaulių akademijoje vykusiame Filologijos mokslo krypties daktaro disertacijos gynimo tarybos posėdyje Danguolė Gaudinskaitė sėkmingai apgynė daktaro disertaciją „Lietuvių kalbos vardažodinių asmenų pavadinimų darybiniai sinonimai ir darybiniai variantai“ filologijos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Mokslo daktaro disertacija rengta 2018–2023 metais Šiaulių universitete / Vilniaus universitete pagal suteiktą Vytauto Didžiojo universitetui su Klaipėdos universitetu, Lietuvių kalbos institutu ir Šiaulių universitetu (nuo 2021-01-01 Vilniaus universiteto Šiaulių akademija) Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2019 m. vasario 22 d. įsakymu Nr. V-160 doktorantūros teisę.

Mokslinė vadovė – doc. dr. Jolanta Vaskelienė (Vilniaus universitetas, Šiaulių akademija).

Gynimo tarybos pirmininkė – prof. dr. Dalia Pakalniškienė (Klaipėdos universitetas).

Nariai:
prof. dr. Andra Kalnača (Latvijos universitetas),

doc. dr. Regina Kvašytė (Vilniaus universitetas, Šiaulių akademija),

dr. Daiva Murmulaitytė (Lietuvių kalbos institutas),

akad. prof. habil. dr. Bonifacas Stundžia (Vilniaus universitetas).

Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto, Klaipėdos universiteto, Lietuvių kalbos instituto, Vytauto Didžiojo universiteto, Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekose.

VU ŠA inform. ir nuotr.

Disertacijos gynimas