Sausio 12 d. VU Šiaulių akademijoje vykusiame Ekonomikos mokslo krypties daktaro disertacijos gynimo tarybos posėdyje Aistė Padgureckienė sėkmingai apgynė daktaro disertaciją „Rizikos kapitalo investicijų poveikio darbo produktyvumui vertinimas Europos Sąjungos šalyse“ ekonomikos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2019–2023 metais Šiaulių universitete (nuo 2021-01-01 Vilniaus universiteto Šiaulių akademijoje) pagal LR švietimo ir mokslo ministro 2020 m. gruodžio 28 d. įsakymu Nr. V-2005 suteiktą doktorantūros teisę Vytauto Didžiojo universitetui su ISM Vadybos ir ekonomikos universitetu, Mykolo Romerio universitetu, Vilniaus universitetu (Vilniaus universitetui doktorantūros teisė suteikiama asmenų, įstojusių į doktorantūrą Šiaulių universitete iki 2020 m. gruodžio 31 d., studijoms baigti).

Mokslinė vadovė – prof. dr. Diana Cibulskienė (Vilniaus universitetas).

Gynimo taryba:

Pirmininkė – prof. dr. Jelena Stankevičienė (Vilniaus universitetas).

Narės:

prof. dr. Valdonė Darškuvienė (ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas),

doc. dr. Lina Garšvienė (Vilniaus universitetas),

doc. dr. Alma Mačiulytė-Šniukienė (Vilniaus Gedimino technikos universitetas),

prof. dr. Dina Popluga (Latvijos gyvybės mokslų ir technologijų universitetas).

Disertaciją galima peržiūrėti ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto, Mykolo Romerio universiteto, Vilniaus universiteto, Vytauto Didžiojo universiteto, Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekose ir Vilniaus universiteto interneto svetainėje adresu: https://www.vu.lt/naujienos/ivykiu-kalendorius

VU ŠA informacija ir nuotraukos