Balandžio 9 d. jau 10-ą kartą VU Šiaulių akademijos Ekonomikos studijų programų komitetas kartu su Šiaulių miesto Švietimo centru ir Šiaulių miesto ekonomikos mokytojų metodiniu būreliu organizavo Šiaulių miesto I–II gimnazijos klasių mokinių ekonomikos ir verslumo olimpiadą.

Olimpiadoje dalyviai sprendė įvairias užduotis, susijusias su ekonomika, verslumu ir finansais.
Sveikiname olimpiados prizinių vietų laimėtojus:
I vieta - Dainius Čalnaris. Šiaulių universitetinė gimnazija. Mokytoja Kristina Nosamienė
II vieta - Julius Čepauskas. Šiaulių universitetinė gimnazija. Mokytoja Kristina Nosamienė
II vieta - Dominyka Virbickaitė. Šiaulių Didždvario gimnazija. Mokytoja Diana Virbickaitė.
III vieta - Evita Navickaitė. Šiaulių Didždvario gimnazija. Mokytoja Diana Virbickaitė.

IMG 0519