Birželio 16 d. įvyko Lietuvos matematikų draugijos suvažiavimas, kurio metu buvo renkamas naujas prezidentas ir valdyba. Prezidentu tapo Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto profesorius Artūras Štikonas, o VU Šiaulių akademijos profesoriai Renata Macaitienė ir Darius Šiaučiūnas išrinkti LMD valdybos nariais.

Lietuvos matematikų draugiją sudaro 115 narių, iš jų slapto balsavimo būdu išrenkamas prezidentas ir 24 valdybos nariai.

Lietuvos matematikų draugija, įkurta 1962 m., yra Tarptautinės matematikų sąjungos narė. Ji organizuoja įvairias šalies ir tarptautines konferencijas, yra periodinių žurnalų steigėja ar viena iš steigėjų, organizuoja ir globoja šalies bei tarptautines matematikos olimpiadas, konkursus, varžybas, rengia šalyje ir visame pasaulyje studijuojančių ar dirbančių jaunųjų matematikų susitikimus, teikia įvairias premijas (pvz., LMD Valdybos nutarimu teikiamas  matematikų patriarcho Zigmo Žemaičio medalis; premijas jauniesiems matematikams). Organizacija teikia siūlymus matematikos mokymo turiniui gerinti, rūpinasi Lietuvos matematikų paveldu ir jų atminimo įamžinimu.

Parengta pagal www.techmat.vgtu.lt/LMD2021