Sidebar

Pradžia: 2022-02-08 11:00
Pabaiga: 2022-02-08 16:00

Seminarą ves Šiaulių akademijos mokslininkai prof. dr. Renata Bilbokaitė; doc. prof. dr. Irena Kaffemanienė; prof. dr. Diana Strakšienė; doc. prof. dr. Edita Musneckienė; doc. prof. dr. Renata Geležinienė ir užsienio mokslininkai – prof. dr. Beate Hennenberg (Austrija); Hanna Turunen (Suomija), Helga Neira (Austrija), Maria Dinold (Austrija).

Doktorantai dalyvaus paskaitose ir diskutuos įtraukiojo, meninio ugdymo ir socialinės įtraukties klausimais, susipažins su užsienio šalių patirtimi.

Seminaro tikslas - aptarti su įtraukiuoju ugdymu ir meniniu ugdymu susijusias tyrimų temas, aptarti menų vaidmenį skatinant socialinę įtrauktį ir darbą su įvairiais ugdytiniais, kuriant palankią ugdymosi aplinką.
 
Dalyviai
Seminaras skirtas edukologijos krypties doktorantams, atliekančius tyrimus susijusius su įtraukiuoju ugdymu, pedagogika, didaktika, mokytojų rengimu ir meniniu ugdymu.
Paskaitas ir seminarus ves užsienio mokslininkai iš Austrijos, Suomijos ir Lietuvos. Doktorantai turės galimybę diskutuoti tarptautinėje grupėje įtraukiojo ir meninio ugdymo temomis.
Visiems dalyvavusiems bus įteikti Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos pažymėjimai.

 

PROGRAMA

2022 m. vasario 8 d., antradienis
11.00–12.00 val.
Seminaro įvadas: „Įtraukusis meninis ugdymas“. Seminaro dalyvių  prisistatymai.
13.00–14.30 val. PASKAITA (nuotolinė) „Įtraukiojo ugdymo ir integracijos koncepcijos: Austrijos, Suomijos ir Lietuvos įtraukiojo ugdymo bei meninio ugdymo teisės aktai ir patirtis“.
14.45–16.00 val. Diskusija tarptautinėje grupėje. Klausimai ir atsakymai.

 

2022 m. vasario 9 d., trečiadienis
13.00–14.30 val. PASKAITA (nuotolinė) „Raidos psichologijos teorijos edukaciniuose kontekstuose“.
14.45–16.45 val. Apibendrinimas. Refleksija ir diskusija „Įtraukiojo ugdymo raiška doktorantų tyrinėjimų kontekste“.
 
Tarptautinis doktorantų metodologinis seminaras rengiamas įgyvendinant Europos socialinio fondo lėšomis finansuojamą projekto
„Aukštųjų mokyklų tinklo optimizavimas ir studijų kokybės gerinimas Šiaulių universitetą prijungiant prie Vilniaus universiteto“
(projekto kodas Nr. 09.3.1-ESFA-V-738-03-0001) poveiklę „ 2.2.4.
 
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos