Karvelienė min 1

ORCID: https://orcid.org/0000-0002-1425-5341

Research Gate: https://www.researchgate.net/profile/Regina-Karveliene

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/regina-karveliene-30a13b102/

Mokslo sritis ir kryptis:

Socialiniai mokslai, edukologija

Mokslinių tyrimų tematika:

Įtraukusis ugdymas; aukštojo mokslo tarptautiškumas

Pareigos (dabartinės):

Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos direktorės pavaduotoja studijoms;

Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos Edukologijos instituto asistentė;

Specialiosios pedagogikos bakalauro studijų programos komiteto narė;

Inkliuzinio ugdymo ir specialiųjų ugdymosi poreikių tenkinimo inovacijų mokslinės grupės narė.

Išsilavinimas:

Verslo administravimo bakalauro kvalifikacinis laipsnis

Vadybos magistro kvalifikacinis laipsnis

Socialinių mokslų (edukologija) daktaro kvalifikacinis laipsnis. Mokslo daktaro disertacijos tema „Studentų, patekusių į negalios situaciją, įgalinimas dalyvauti aukštojo mokslo tarptautinėse veiklose“ (2019)

Darbo patirtis:

Pedagoginė patirtis – nuo 2006 m. iki dabar.

Administracinė – nuo 1998 m. iki dabar:

Šiaulių akademijos direktorės pavaduotoja studijoms, Vilniaus universitetas (nuo 2021 iki dabar);

Studijų ir tarptautinių programų tarnybos direktorė, Šiaulių universitetas (2018-2021);

Tarptautinių programų ir ryšių tarnybos direktorė, Šiaulių universitetas (2008-2018);

Užsienio ryšių skyriaus direktorė, Šiaulių universitetas (1998-2008).

Publikacijos:

eLABA

Dėstomi studijų dalykai:

Įtraukusis ugdymas; Įtraukiojo ugdymo filosofija; Įtraukusis ir personalizuotas ugdymas; Europos Sąjungos švietimo politika

Projektai:

• Erasmus mobilumo projektai su ES ir ne ES šalimis. Koordinatorius Šiaulių universitete (dabar – Vilniaus universiteto Šiaulių akademija).
  • “University – Community- Municipality”, vadovaujant Rutgers State University (JAV). Koordinatorius Šiaulių universitete (dabar – Vilniaus universiteto Šiaulių akademija).
  • Leonardo da Vinci projektas “Management of the competences of leading International Project”. Koordinatorius Šiaulių universitete (dabar – Vilniaus universiteto Šiaulių akademija).
  • Grundtvig programos projektas “Platform for Common Framework for EU Funded Projects / KEYLINKS”. Koordinatorius Šiaulių universitete (dabar – Vilniaus universiteto Šiaulių akademija).
  • TEMPUS projektas “High Objectives of National Organizational Reform (HONOR). Koordinatorius Šiaulių universitete (dabar – Vilniaus universiteto Šiaulių akademija).
  • COBEREN: CONSUMER BEHAVIOUR ERASMUS NETWORK (156089-LLP-1-2009-1-ES-ERASMUS-ENWA). Koordinatorius Šiaulių universitete (dabar – Vilniaus universiteto Šiaulių akademija).
  • Erasmus IP projektas “Doctoral studies in research methodologies”, Nr. 2011/IP/06/CANTERB03.  Koordinatorius Šiaulių universitete (dabar – Vilniaus universiteto Šiaulių akademija).
  • Lietuvos aukštųjų mokyklų žinomumo ir prestižo didinimas Kazachstane, studijų Lietuvoje populiarinimas  (09.3.1-ESFA-V-709-01-0001). Koordinatorius Šiaulių universitete (dabar – Vilniaus universiteto Šiaulių akademija).

Mokslinės stažuotės, stipendijos:

• MVG / Erasmus IP intensyvios studijos doktorantams „Doctoral Education in Research Methodologies“  Rytų Suomijos universitete, Suomija.
  • „Erasmus+“ personalo mokymai ir paskaitų skaitymas Notingamo Trento universitete, Didžioji Britanija; Tulūzos Polio Sabatjė universitete, Prancūzija; Vroclavo universitete, Lenkija; Freiburgo pedagogikos aukštojoje mokykloje, Vokietija; Liepojos ir Daugpilio universitetuose, Latvija; Neimegeno aukštojoje mokykloje, Nyderlandai; Pardubicių universitete ir Prahos universitete Čekija; Kopenhagos pedagoginiame universitete, Danija; Kremso pedagoginiame universitete, Austrija.
  • Akademinė stažuotė Nebraskos universitete Omahoje, JAV.
  • Akademinė stažuotė Kento valstybiniame universitete, JAV.
  • Akademinė stažuotė Almatos universitete, Kazachstanas.

Ekspertinė veikla:

LU Rektorių konferencijos Tarptautinių ryšių nuolatinės darbo grupės narė (2000-2021)

BSRUN (Baltijos jūros regiono universitetų tinklas) valdybos narė  (2009-2014)

Kita reikšminga veikla:

Narystė EAIE (Europos tarptautinio švietimo asociacija) (2002-2021)

Narystė LETA (Lietuvos edukacinių tyrimų asociacija) (2017 iki dabar)

Institucinis koordinatorius tarptautiniame tinkle NETT (Mokytojų rengimo ir ugdymo tinklas) (2018 iki dabar)