Gruodžio 13 d. Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos (VU ŠA) erdvėse skambėjo šventinės melodijos ir sklandė natūralaus bičių vaško bei imbierinių sausainių kvapas, kuris kvietė akademinės bendruomenės narius pasitikti jaukiausias metų šventes kartu. Advento popietėje dalyvavo Akademijos dėstytojai, darbuotojai, studentai bei svečiai, kurie turėjo progą dalyvauti edukacinėse dirbtuvėse, paragauti gardžiausių kepinių bei pasišnekučiuoti.

Advento popietė pradėta šventiškai – skambant Kalėdinėms dainoms, kurias atliko VU Šiaulių akademijos bičiuliai – muzikinis kolektyvas „Fresco“ (vadovė Aušra Kardašienė).

Susirinkusiuosius sveikino VU ŠA direktorė prof. dr. Renata Bilbokaitė džiaugdamasi, kad jau antrus metus iš eilės jaukiausias žiemos šventes pasitinkame kaip Vilniaus universiteto bendruomenės nariai, praleisdami kokybišką ir neįkainojamą laiką kartu.

Taip pat, Advento popietėje dalyvavo ir susirinkusiuosius sveikino VU Šiaulių akademijos kapelionas Arūnas Jankauskis, kuris bendruomenei šiuo sudėtingu visiems laikotarpiu linkėjo ramybės ir taikos, kurios taip visi laukiame.

Šventiniu akcentu tapo įvykę „Metų dėstytojo(-ojos)“ ir „Metų sportininko(-ės)“ apdovanojimai. VU ŠA 2022 metų dėstytoja išrinkta Edukologijos instituto doc. dr. Jurgita Lankauskaitė, o geriausia 2022 metų sportininke tapo IV kurso Kūno kultūros ir sporto pedagogikos studijų programos studentė, imtynininkė Kamilė Gaučaitė. Apdovanotosios bendruomenės narės pasveikintos gausiais aplodismentais, padėkomis bei gėlių kompozicijomis.

Po oficialiosios Advento popietės dalies, susirinkusieji mėgavosi imbieriniais sausainiais, jau tradicija tapusiu VU ŠA tortu bei gardžiausia VU ŠA Botanikos sodo žolelių arbata. Akademinės bendruomenės nariai dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose, kurių metu turėjo galimybę pabandyti pasigaminti tikro bičių vaško žvakę ir ją dekoruoti, susikurti tvarų žaisliuką, pabandyti sudėlioti mozaiką iš įvairiausių skirtingų formų. Edukacinius užsiėmimus bendruomenei paruošė VU ŠA Botanikos sodo kolektyvas bei VU ŠA STEAM centro komanda.

Akademijos bendruomenė sveikina visus su artėjančiomis gražiausiomis metų šventėmis ir kiekvienam linki atrasti savąjį šv. Kalėdų stebuklą!

VU ŠA / J. Indulytės inf. ir Jonuškės nuotr.

Daugiau nuotraukų rasite VU ŠA Facebook paskyroje.

Adventas vu siauliu akademija 9

Adventas vu siauliu akademija 20