Gruodžio 20 dieną Vilniaus universiteto Šiaulių akademijoje apdovanoti IX respublikinio vertimo konkurso nugalėtojai. Iš 130 dalyvių ir 130 anglų kalbos grožinės literatūros teksto vertimų į lietuvių kalbą, atrinkti šeši geriausiai tekstus išvertę moksleiviai.

Geriausiai pateiktus tekstus į lietuvių kalbą išvertė, teksto emociją atskleidė ir pagrindinę mintį išlaikė šie gimnazistai:

1 vieta. Ugnė Papartytė (Šiaulių Didždvario gimnazija); mokytoja Daiva Oss.

2 vieta. Vakaris Jonika (Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija); mokytoja Agnė Ingelevičienė.

3 vieta. Roberta Jurpalytė (Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija); mokytoja Daiva Staškevičiūtė.

Paskatinamosios vietos:

Aida Drazdauskaitė (Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija); mokytoja Daiva Goštautienė.

Pija Bargailaitė (Šiaulių Didždvario gimnazija); mokytoja Rūta Alminienė.

Vidmantė Mauragaitė (Šiaulių Didždvario gimnazija); mokytoja Diana Nemeikienė.

Siaučiantys virusai bei gamtos išdaigos sutrukdė kai kuriems konkurso dalyviams atvykti iš tolimesnių Lietuvos vietų, todėl jiems organizatoriai bei VU ŠA  bendruomenė siunčia virtualius sveikinimus ir linkėjimus. Džiaugiamės aktyviu dalyvavimu konkurse ir dėkojame visiems dalyviams!

VU ŠA / Regionų plėtros inst. inf. ir nuotr.