Gegužės 3 dieną Vilniaus universiteto Šiaulių akademijoje (VU ŠA) vyko Muzikos pedagogikos ketvirto kurso studentų baigiamasis dirigavimo egzaminas-kocertas „Pavasariniai žiedai“.

„Šiemet išleidžiame 9 diplomantus. Visi jie egzamino metu turi atlikti du skirtingo stiliaus kūrinius ir taip parodyti savo meistriškumą bei sugebėjimą tinkamai valdyti kolektyvą. Juk tai nėra tik egzaminas. Jo metu studentas parodo visas studijų metais sukauptas žinias ir įgūdžius“, – pasakojo mišraus choro „Studium“ vadovė doc. Birutė Janonienė.

Vilniaus universite Šiauliuose vykusiame baigiamajame dirigavimo egzamine-koncerte dalyvavo: VU Šiaulių akademijos mišrus choras „Studium“, choro meno vadovė doc. Birutė Janonienė, koncertmeisterė Rita Šurnienė, VU Šiaulių akademijos instrumentinio muzikavimo studija ir vadovai – doc. Gediminas Dapkevičius bei prof. Rytis Urniežius. Koncertą „Pavasariniai žiedai“ vedė Muzikos pedagogikos studentė Deimantė Aušbikavičiūtė.

VU ŠA / Ingos Varanavičienės inform. ir Santos Jonuškės nuotr.

Dirigavimo konc egzaminas 05 03 6

Dirigavimo konc egzaminas 05 03 17