Gegužės 9 d. Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos Edukologijos institute vyko dėstytojų konsultacija-mokymai „Dalyko kurso rengimas „Moodle“ aplinkoje“, skirti patobulinti įgūdžius dirbant mišraus mokymo (blended learning) būdu.

Doc. dr. Edita Musneckienė konsultavo kolegas apie dalyko kurso rengimą Moodle platformoje, dėstytojai dalijosi nuotolinio dėstymo patirtimi, tobulino savo parengtus kursus e-mokymų aplinkoje.

Tikimasi, kad tokios konsultacijos kur kolegos vieni kitiems perduoda žinias, supažindina su naujovėmis bei kartu mokosi padeda siekti bendrų tikslų, dalintis dėstymo patirtimi ir pritaikyti ankstesniuose mokymuose įgytas žinias.

VU ŠA inform./ Santos Jonuškės nuotr.