Birželio 27 dieną įvyko Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos diplomų įteikimo šventė. Šiuo renginiu oficialiai užbaigti mokslo metai.

Šventė vyko išpuoselėtame Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos Botanikos sode. Gamtos apsuptyje diplomų atsiimti atvyko keli šimtai absolventų ir jų artimųjų. Šiemet VU Šiaulių akademija išleido 3-iąją vasaros absolventų laidą nuo įsikūrimo 2021-aisiais ir 73-iąją laidą nuo Šiaulių aukštosios mokyklos įsikūrimo.

Pasveikinti absolventų bei akademinės bendruomenės atvyko Vilniaus universiteto Organizacijos vystymo ir bendruomenės reikalų prorektorė prof. dr. Vilmantė Pakalniškienė, VU Šiaulių akademijos direktorė prof. dr. Renata Bilbokaitė. Renginyje viešėjo ir sveikinimo žodį susirinkusiems taip pat tarė Šiaulių miesto savivaldybės vicemeras Justinas Švėgžda.

Šiais metais studijas baigė 277 absolventai, buvo įteikti 94 bakalauro, 35 magistro diplomai bei 148 studijų pažymėjimai VU Šiaulių akademijos Mokymosi visą gyvenimą centro klausytojams.

VU ŠA / Ingos Varanavičienės inform. / Rimo Montvido nuotr.

DSC6900 1