Vyksta papildomas priėmimas į Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos nemokamas Vadybos (pedagogams, „NextGenerationEU“) ir Edukologijos, specializacija: švietimo vadyba (pedagogams, „NextGenerationEU“) magistro studijas pedagoginiams darbuotojams.

Kur teikti prašymus?

Prašymų stoti į magistrantūros studijų programas Vilniaus universiteto Šiaulių akademijoje teikimas vyksta per VU Informacinę sistemą. Priėmimas pratęstas ir prašymus teikti galima nuo rugsėjo 1 d. 12:00 val. iki rugsėjo 8 d. 24:00 val.

Kvietimai studijuoti bus skelbiami rugsėjo 11 d. 11:00 val.

Studijų sutarčių sudarymas vyks nuo rugsėjo 11 d. 11:00 val. iki rugsėjo 13 d. 10:00 val.

SVARBU: Jeigu išsilavinimas įgytas užsienyje, išsilavinimo dokumentų elektronines kopijas reikia pateikti iki rugpjūčio 22 d. 12:00 val.
PRAŠYMUS TEIKTI GALIMA ČIA: https://is.vu.lt/pls/mg/isas.register

Prašyme galima pateikti iki 3 pageidavimų į norimas studijų programas, pasirenkant norimą finansavimo pobūdį.

Dėmesio!
Prieš teikiant prašymą priėmimui į magistrantūros ar profesinių pedagoginių studijų programas Internetinėje stojančiųjų aptarnavimo sistemoje VU ISAS, svarbu įsitikinti, kad tenkinate reikalavimus norimai studijų programai.

Studijų programos, norintiems tapti kompetentingais vadovais
Magistro studijų programos yra atnaujintos pagal naujus Švietimo įstatymo reikalavimus švietimo įstaigų vadovams. Studijų metu bus akcentuojamas tarptautiškumas ir švietimo įstaigų vadovams svarbios kompetencijos.

Numatoma, kad iki 2026 m. magistro kvalifikacinį laipsnį galės įgyti iki 900 švietimo įstaigų vadovų (-ių), jų pavaduotojų ugdymui, ugdymą organizuojančių skyrių vedėjų arba kitų pedagoginių darbuotojų, ketinančių tapti švietimo įstaigų vadovais ir vadovėmis.

Pedagoginių darbuotojų magistrantūros studijos – nemokamos. Jos bus finansuojamos Europos Sąjungos ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės „NextGenerationEU“ lėšomis.

VU ŠA inform. / Zenono Ripinskio nuotr.