Jau rugsėjo 8 d. kviečiame dalyvauti šventinėje miestiečių eisenoje!

Esame Vilniaus universitetas Šiauliuose – stipri ir vieninga bendruomenė, todėl mūsų pareiga tai parodyti bei garsinti Vilniaus universiteto Šiaulių akademiją!
Laukiame visų norinčiųjų jau šį penktadienį!

KAIP? Kad būtume labiau pastebimi minioje, išryškėtume, jaustume vienovę, kviečiame vilkėti BORDO / VYŠNINĖS SPALVOS drabužiais ar aksesuarais, nes tai yra pagrindinė Vilniaus universiteto stiliaus spalva. Taip pat turintys gali dėvėti VU ŠA atributika papuoštus rūbus ir atributiką – kepurėles, marškinėlius ir panašiai. Neturintiems – paskolinsime. Galima su savimi pasiimti drobinius maišelius su VU ar VU ŠA logotipais.

Primenu, kad rugsėjo 8 d. eisena pajudės apie 18,30 – 19 val.: pėsčiųjų ir mišri eisena – iš Žaliūkių gatvės (C sekcija), Eisenos maršrutas: Tilžės g., Aušros al. iki pat Centrinio parko estrados.

SVARBU: studentai registruotis eisenai gali čia:

VU ŠA inform.