Vilniaus universiteto Šiaulių akademijoje prasidėjo pirmakursių integracijai skirti renginiai.

Pirmo kurso studentai supažindinami su VU ir VU Šiaulių akademijos siūlomomis paslaugomis.

Rugsėjo 4 dieną studentai susipažino su administracija. Taip pat susitiko su pirmos pakopos studijų programų vadovais, pabendravo su dėstytojais, apžiūrėjo ir pažino studijų aplinką.

Kiek vėliau pirmakursiams buvo suorganizuotas akademinio konsultavimo ir karjeros paslaugų bei praktikų pristatymas.

Taip pat studentai susipažino su VU bibliotekos Šiaulių akademijos Informacijos centro teikiamomis paslaugomis.

Pirmakursių dar laukia informacinės paskaitos, mini hackatonas apie iniciatyvas, dirbtuvės apie emocinę gerovę bei žygis į VU Šiaulių akademijos Botanikos sodą.

Kiek anksčiau – rugpjūčio 30 dieną studentams buvo organizuojami mokymai apie VU informacinę sistemą bei kaip ja naudotis.

Daugiau apie integracijos savaitės renginius galima sužinoti čia:

VU ŠA inform.