Kviečiame teikti paraišką Erasmus+ mokymosi vizitui į mokslo ir studijų instituciją Erasmus+ Programos šalyse 2023-2024 mokslo metais!

ERASMUS+ MOKYMOSI VIZITAS
Kas tai? Tai laikotarpis, kurį universiteto darbuotojas gali praleisti Erasmus+ programoje dalyvaujančioje užsienio aukštojo mokslo institucijoje (arba bet kokioje kitoje organizacijoje) mokymosi tikslais.

Kas gali teikti paraišką? Visi universiteto darbuotojai (administracinis, akademinis personalas ir kt.)

Galimos  įvairios veiklos: seminarai, dalyvavimas mokymų savaitėje, praktinis stebėjimas, praktinių užsiėmimų laikotarpiai ir pan., išskyrus dalyvavimas konferencijose.

Vizito trukmė: 2 – 5 veiklos dienos, papildomai kelionei gali būti skiriamos dar 1-2  dienos.

Priimanti institucija: Erasmus+ programoje dalyvaujanti mokslo studijų institucija (arba bet kokia kita organizacija) bet kurioje ES šalyje, Norvegijoje, Islandijoje, Turkijoje, Serbijoje, Š. Makedonijoje, Šveicarijoje, J. Karalystėje.

Finansavimas: mokama fiksuota suma kelionei, kurios dydis priklauso nuo atstumo tarp Vilniaus, Kauno ar  Šiaulių ir priimančios institucijos (pagal EK atstumo skaičiuoklę), bei fiksuota suma pragyvenimo išlaidoms, kuri priklauso nuo priimančios institucijos šalies ir vizito trukmės. Daugiau informacijos rasite prisegtuke ir tinklapyje.

Paraiškos formą Erasmus+ mokymosi vizitui užsienio mokslo ir studijų institucijoje kviečiame pateikti iki 2023 m. spalio 15 d. imtinai. Apie rezultatus būsite informuoti el. paštu spalio antroje pusėje.

Daugiau informacijos rasite ČIA.