Rugsėjo 23 d. jau aštuntąjį kartą Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos ir buvusio Šiaulių universiteto absolventus subūrė alumnų sąskrydis, organizuojamas Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos alumnų asociacijos.

Sąskrydžio metu vyko asociacijos ataskaitinė konferencija, kurioje patvirtinta prezidentės veiklos ir finansinė ataskaita, keisti organizacijos įstatai, patvirtinta naujos sudėties valdyba ir kontrolės komitetas.

Valdybos nariais išrinkti absolventai: 2008 metų socialinės pedagogikos ir 2005 metų socialinės pedagogikos ir psichologijos studijų progamos alumnė Inga Lukšaitė-Samaitienė, 2008 metų viešojo administravimo ir 2010 metų vadybos absolventė Asta Repšienė, 2018 meno pedagogikos ir 2022 muzikos pedagogikos alumnė Ainė Bartašiūtė, 2006 metų specialiosios pedagogikos ir kūno kultūros absolventas Vilius Pranckevičius, 2010 metų sveikatos edukologijos bakalaurantė ir 2021 metų viešojo valdymo magistrantė Neringa Katutienė, 2015 metų lietuvių filologijos ir komunikacijos bakalaurantė Gabrielė Petkuvienė, VU Šiaulių akademijos deleguotas atstovas – 2020 metų integruotų gamtos mokslų pedagogikos bakalaurantas ir 2022 metų edukologijos magistrantas Giedrius Brūžas, studentų atstovė Gerda Petrošiūtė ir asociacijos prezidentė – 2018 metų finansų valdymo bakalaurantė Evelina Juršytė. Kontrolės komiteto nariais išrinkti 2015 metų verslo ekonomikos bakalaurantas Aurimas Jurkaitis, 1998 pradinio ugdymo pedagogikos bakalaurantas Arvydas Vaičiulis, 2010 metų statybos inžinerijos alumnas Valentas Lukšas.

Susibūrę įvairių kartų absolventai dalyvavo tradiciniame aukcione, kurio metu surinkta 857 eurų suma. Šie pinigai skiriami Metų studento stipendijos fondui. Kiekvienais metais Diplomų teikimo šventės metu alumnų asociacija stipendija apdovanoja geriausią tos laidos studentą. Už ypatingas aukcionui skirtas prekes alumnai dėkoja VU Šiaulių akademijos Botanikos sodui ir Šiaulių miesto savivaldybei, o už asmeniškai įsteigtas dovanas – Evelinai Juršytei, Ievai Grinienei ir Arvydui Vaičiuliui.

Šventėje alumnai taip pat kartu kepė picas, virė šiupininę. Picų tešlą kildino ir jų gaminimo subtilybes pasakojo absolventas, restorano „Baltas gandras“ vadovas Dovydas Petkus. Susirinkusieji linksmai leido laiką alumnės Ingos Lukšaitės-Samaitienės rengtame protmūšyje.

Šiais metais dėl lietaus teko atšaukti tradicinio alumnų tinklinio turnyrą, todėl jis buvo pakeistas kitais sportiniais žaidimais ir atrakcijomis.

Asociacija primena, kad sąskrydis vyksta kiekvienais metais, jame kviečiami dalyvauti Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos, Šiaulių universiteto ir Šiaulių pedagoginio instituto absolventai.

VU ŠA informacija

P1099624