Spalio 20 dieną VU Šiaulių akademijoje surengtas Pasaulinės statistikos dienos minėjimas.

Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos Regionų plėtros institutas pakvietė moksleivius skaityti pranešimus įvairiomis statistikos temomis ir taip paminėti Pasaulinę statistikos dieną.

Visą popietę mokiniai ir gimnazistai skaitė pranešimus ir dalijosi žiniomis. Renginys vyko virtualioje erdvėje, o sveikinimo kalbą dalyviams sakė VU Šiaulių akademijos Regionų plėtros instituto direktorė doc. dr. Lina Garšvienė. Ji pabrėžė statistikos svarbą tiek moksle, tie versle ir padrąsino moksleivius drąsiai įsitraukti į diskusijas.

VU ŠA / Ingos Varanavičienės inform.