Lapkričio 24-26 dienomis Vilniuje vyko XII-asis studentų liaudiškos muzikos festivalis „Linksminkimos“, į kurį suvažiavo Lietuvos aukštųjų mokyklų dainų ir šokių ansambliai, liaudies instrumentų orkestrai ir kapelos iš visos Lietuvos.

VU Šiaulių akademijos liaudiškos muzikos ansamblio „Saulė“ muzikantai ir dainininkai dalyvavo baigiamąjame festivalio koncerte „Šokim, trypkim, linksmi būkim“, vykusiame M.K.Čiurlionio menų gimnazijos Šokio teatre. Koncerte skambėjo tradicinės ir aranžuotos liaudies dainos, buvo atliekami sceniniai liaudies šokiai, kuriuos atliko festivalio dalyviai: VDU Švietimo akademijos ansamblis „Šviesa“, Kauno technologijos universiteto ansamblis „Nemunas“, Klaipėdos universiteto ansamblis „Vytinė“, „Vilniaus Tech“ universiteto ansamblis „Vingis“, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ansamblis „Ave Vita“, Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos ansamblis „Saulė“, Vilniaus kolegijos ansamblis „Voruta“, Vilniaus universiteto ansamblis „Jaunimėlis“, Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos ansamblis „Sėja“ ir kapela „Ūkininkas“, Vilniaus universiteto dainų ir šokių ansamblis.

VU ŠA D. Daknio inform. ir nuotr.

2023 11 26 Saul Linksminkimos 2