Sausio 26 dieną VU Šiaulių akademijoje vyko Diplomų teikimo šventė – išleista 4-a absolventų laida nuo akademijos įkūrimo ir 74-a laida nuo Šiaulių aukštosios mokyklos įkūrimo.

Šiais metais diplomai įteikti gausiam būriui studentų. Šventėje buvo įteikti 4 mokslų daktaro diplomai, 39 bakalauro, 80 magistro diplomų ir 102 studijų pažymėjimai. Diplomus absolventams teikė Vilniaus universiteto vicerektorė, profesorė Edita Sužiedėlienė ir VU Šiaulių akademijos direktorė, profesorė Renata Bilbokaitė.

Žiemos diplomų teikimo šventės dalyvius sveikino ir miesto meras Artūras Visockas bei linkėjo neužmiršti noro pažinti, mokytis, tobulėti ir auginti savo asmenybę.

Šventėje pagerbti diplomus su pagyrimu gavę absolventai, o už itin aktyvią veiklą studijų metais Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos Alumnų Asociacija įteikė 300 eurų stipendiją VU ŠA Regionų plėtros instituto Viešojo administravimo bakalauro studentei Gabijai Petrauskaitei.

Po iškilmingos diplomų teikimo ceremonijos svečiai vaišinosi VU Šiaulių akademijos Botanikos sodo ruošta arbata, šventiniu tortu, o ypatingą gyvenimo akimirką galėjo įamžinti nuotaikingoje foto būdelėje.

Nuotraukų galeriją rasite ČIA.

VU ŠA inform. ir nuotr.