2023 m. vasario 24 d. VU Šiaulių akademijoje vyko tradicinės, jau 52-ąjį kartą Šiauliuose organizuojamos Jaunųjų matematikų varžybos I–IV (9–12) gimnazijų klasių moksleiviams.

Šiais metais varžėsi virš 200 šalies moksleivių, kuriuos delegavo šalies miestų ar rajonų komisijos. Tai atrankinis etapas, po kurio dešimčiai geriausiai pasirodžiusių varžybų dalyvių suteikiama teisė dalyvauti Lietuvos moksleivių matematikos olimpiadoje. Be Šiaulių akademijos, šio etapo olimpiadas organizuoja ir Matematikos ir informatikos fakultetas bei Kauno technologijos universitetas. Kol moksleiviai sprendė uždavinius, mokytojai dalyvavo apskritojo stalo diskusijoje.

IMG E8228

Uždavinių sąlygos ir jų sprendimai, laimėtojai ir komandiniai rezultatai bus paskelbti per 10 darbo dienų VU Šiaulių akademijos tinklalapyje ir feisbuko paskyroje.
Individualūs pasiekimai, nurodant mokinio rezultatą ir poziciją bendrame dalyvių reitinge bus išsiunčiami varžybų dalyvius užregistravusiems asmenims, atsakingiems už miesto / rajono siunčiamus dalyvius.

IMG E8212

Šiaulių akademijos Matematikos krypties studijų programų komiteto inf. ir nuotraukos