Kovo 26 dieną, iškilmingos ceremonijos metu VU Šiaulių akademijoje duris atvėrė moderniausias šalyje Pedagogų rengimo centras. Naujausias tendencijas ir poreikius atitinkantį centrą atidarytu paskelbė ir juostelę perkirpo Vilniaus universiteto rektorius, prof. Rimvydas Petrauskas, švietimo ministras Gintautas Jakštas bei Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

Po ilgų metų renovacijos duris Višinskio gatvėje 25 atvėręs VU Šiaulių akademijos Pedagogų rengimo centras iškilmingą atidarymo dieną sutraukė daug įvairių garbingų svečių. Į Šiaulius atvyko susisiekimo ministras Marius Skuodis, Vilniaus universiteto rektorato nariai, seimo nariai, Šiaulių miesto meras ir kiti žinomi politikai ir žmonės.

Iškilmingos atidarymo ceremonijos metu susirinkusius svečius sveikino VU Šiaulių akademijos direktorė prof. Renata Bilbokaitė, kuri pasidžiaugė visos akademijos bendruomenės įsitraukimu kuriant moderniausią šalyje Pedagogų rengimo centrą.

434293913 1152372296078836 7022061159766359979 n

Šiuolaikiška, išskirtinė erdvė yra pritaikyta paskaitoms, atliepia būtent studentų ir dėstytojų poreikius. Renovuotos patalpos suteikia galimybę kompleksiškai pritaikyti erdves tiek VU Šiaulių akademijos Edukologijos, tiek Regionų plėtros institutų studentams.

Pedagogų rengimo centre yra 12-a hibridiniam mokslui skirtų auditorijų, taip pat sukurtos 3 kompiuterinės auditorijos, 26-ios erdvės individualiam bei grupiniam darbui, studentų grupelėms skirtos jaukios poilsio vietos. Be viso to, moderniose patalpose įsikūrė dvi specialios laboratorijos, skirtos pedagogikos studentams bei kvalifikaciją tobulinantiems mokytojams. Tai centras, kuris leis užtikrinti aukščiausią studijų kokybę europinio lygio bazėje.

Visą nuotraukų galeriją rasite ČIA.

VU ŠA nuotr. ir inform.