Balandžio 26 dieną Vilniaus universiteto Šiaulių akademijoje vyko mokslinė-praktinė konferencija „Muzikos ir mokslo labirintais“.

Šios konferencijos tikslas – tęsiant profesoriaus E. Balčyčio muzikinio ugdymo idėjų sklaidą, suburti mokslininkus-tyrėjus, muzikos pedagogus ir švietimo bendruomenę bendradarbiauti.

Susirinkusius į konferenciją dalyvius pasveikino VU Šiaulių akademijos direktorė, profesorė Renata Bilbokaitė, LR Seimo narys dr. Stasys Tumėnas, VU Šiaulių akademijos Edukologijos instituto direktorė, profesorė Daiva Malinauskienė bei Šiaulių „Juventos“ progimnazijos direktorė Rita Tamašauskienė.

Konferencijos plenarinėje sesijoje dalyviai išklausė pranešimus apie meninį ir muzikinį ugdymą, na o vėliau vyko darbas teminėse sekcijoje bei buvo suorganizuotos pedagoginės meistriškumo pamokos.

437651952 788468333220297 3868732100602983138 n