Balandžio 12 d. ir gegužės 22 d. Specialiosios pedagogikos ir logopedijos studijų programos dėstytojai dalyvavo BMK (Biznio mašinų kompanija) mokymuose, kuriuos vedė lektorius Andrius Manzurovas.

Mokymai skirti supažindinti su interaktyviomis mokymosi priemonėmis (interaktyviomis lėkštėmis „Hopspots“, SMART ekranu (lenta)). Lektorės išbandė SMARTNotebook programos, skirtos lavinamojo pobūdžio turiniui kurti, funkcijas, naudojo SMART Lab testus, apklausas ir edukacinius žaidimus. Praktiškai susipažinta su interaktyviosiomis lėkštėmis („Hopspots“), jungiančiomis technologijas ir fizinę erdvę. Priemonė skirta lavinti socialinius, kognityvinius gebėjimus, mokintis kalbų ar programavimo pagrindų.

VU ŠA inform. ir nuotr.

Medija6Medija6Medija6Medija6Medija6