Jau prasidėjo studentų registracija Erasmus+ ir dvišaliams mainams 2021/2022 m.m. rudens semestrui arba akademiniams metams:

Kilus klausimams kviečiame kreiptis el. p. julius.pukelis@cr.vu.lt

Studentų registracija vyks iki kovo 1 d. (pirmadienio 24:00 val.).

Informaciniai seminarai apie mainus vyks nuotoliniu būdu: vasario 9 d. 14 val. (lietuvių kalba) ir vasario 11 d. 13 val. (anglų kalba).

Informaciniai seminarai atrinktiems studentams vyks nuotoliniu būdu kovo 17 d. (trečiadienį, lietuvių kalba) ir kovo 18 d. (ketvirtadienį, anglų kalba) 14 val.

Atnaujintą Erasmus partnerių sąrašą rasite čia arba parsisiuntę iš ERASMUS+ registracijos sistemos.

VU Šiaulių akademijos inf.