Kovo 29 d. įvyko rinkimų į Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos tarybą antrasis turas. Jo metu į tarybą buvo išrinkti dar du kandidatai – prof. dr. Renata Macaitienė (34 balsai) ir doc. dr. Erika Masiliauskienė (28 balsai).

Pirmajame ture, kuris vyko kovo 22 d., į Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos tarybą buvo išrinkti doc. dr. Jolanta Vaskelienė ir prof. dr. Remigijus Bubnys.

Primename, jog pagal patvirtintus Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos nuostatus, Akademijos taryba yra kolegialus akademijos savivaldos organas, kuris yra sudaromas 4 metams.

Tarybą sudaro 11 narių, iš kurių penkis skiria Rektorius (tarp jų ne mažiau kaip vieną socialinių partnerių atstovą, iš kurių vienas skiriamas iš Universiteto studentų atstovybės pasiūlytų kandidatų), vienas Akademijos studentų  atstovas, Direktorius (narys pagal pareigas) ir į tarybą išrinkti du Akademijoje dirbantys profesoriai, vyriausieji mokslo darbuotojai (po vieną iš abiejų Akademijos institutų), du docentai ar vyresnieji mokslo darbuotojai (po vieną iš abiejų Akademijos institutų).

VU Šiaulių akademijos inf.
Zenono Ripinskio nuotr.