Gegužės 20 d. prasideda prašymų priėmimas į magistrantūros studijas Vilniaus universiteto Šiaulių akademijoje.

VU Šiaulių akademija kviečia į magistrantūros studijas ugdymo, gyvybės, socialinių, matematikos mokslų, verslo ir viešosios vadybos srityse.

2021 m. priėmimas vyks į šias magistrantūros studijų programas:

Magistrantūros studijos (antrosios pakopos studijos) – tai studijos, suteikiančios galimybę gilinti ir plėtoti turimas kompetencijas lyderiams, kuriems būtini individualūs vadovavimo gebėjimai, savarankiški analitiniai sprendimai, grįsti mokslinėmis žiniomis ir kritiniu mąstymu.

Prašymų stoti į magistrantūros studijų programas teikimas vyks nuo gegužės 20 d. 10 val. iki birželio 30 d. 10 val. stojančiųjų aptarnavimo sistemoje VU ISAS.

Visą informaciją apie priėmimą ir stojimo žingsnius rasite čia.

Priėmimo klausimais konsultuoja VU Šiaulių akademijos Studijų skyrius
El. p. , tel. nr. 8 41 595 755.

Vilniaus universiteto studijos jau Šiauliuose!