Vilniaus universiteto ir Lietuvos matematikų draugijos surengtoje Lietuvos tikimybių teorijos ir skaičių teorijos konferencijoje pranešimus skaitė ir VU Šiaulių akademijos matematikai – prof. dr. Renata Macaitienė, prof. dr. Darius Šiaučiūnas ir doc. dr. Virginija Garbaliauskienė.

Konferencijoje buvo perskaityti 22 pranešimai iš skaičių teorijos, tikimybių teorijos ir duomenų analizės.

Konferencijoje, skirtoje Vilniaus universiteto Tikimybių teorijos ir skaičių teorijos katedros, kurioje disertacijas rengė ir VU Šiaulių akademijos dėstytojai, 60-mečiui paminėti, buvo prisiminta katedros istorija, aptartos naujos matematikos mokslininkų bendradarbiavimo galimybės.

Konferencijos metu profesorei R. Macaitienei buvo įteikta SKVC direktoriaus padėka už indėlį, prisidedant prie Lietuvos studijas reglamentuojančių aprašų sistemos tobulinimo. Profesorės R. Macaitienės nuomone, toks renginys buvo labai naudingas mokslininkų komunikacijos stiprinimui, tuo pačiu yra puikaus kamieninių Vilniaus universiteto padalinių bendradarbiavimo pavyzdys.

VU ŠA prof. R. Macaitienė ir VU ŠA IS veiklos organizavimo vadovas dr. Mindaugas Stoncelis buvo konferencijos organizacinio komiteto nariais.

VU ŠA inf.
Jono Jankausko nuotraukoje: pranešimą skaito prof. dr. Renata Macaitienė