Sidebar

Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA), įgyvendindama projektą „Skaitmeninės švietimo transformacijos („EdTech“)“, kviečia ugdymo įstaigų vadovus ir pedagogus dalyvauti projekto „Skaitmeninė švietimo transformacija („EdTech“)“ susitikime, kuris vyks 2022 m. gegužės 17 d. 14.00–16.00 val. nuotoliniu būdu. Susitikime VU Šiaulių akademija, kartu su kitomis aukštosiomis mokyklomis, pristatys informatikos mokomojo dalyko modulio studijų programas.

Baigę informatikos mokomojo dalyko modulio studijas pedagogai įgyja informatikos mokomojo dalyko mokymo teisę, kuri patvirtinama aukštosios mokyklos išduodamu studijų pažymėjimu. Taip pat trumpai bus pristatyta ir planuojamų ir informatikos magistrantūros studijų organizacinė dalis. Pedagogai bus kviečiami rinktis studijuoti vieną iš šių dviejų studijų formų. Studijos finansuojamos projekto lėšomis.

„EdTech“ yra kertinis projektas Lietuvos švietimo skaitmenizacijos srityje. „Visas skaitmeninės švietimo transformacijos projektas skirtas skatinti naudoti technologijas ir skaitmeninius sprendimus, kurti paskatų ir palaikymo sistemą pedagogams. Skaitmeninių kompetencijų dalis yra centrinė projekto ašis: galime turėti daug skaitmeninių sprendimų, bet juos visgi turime naudoti veiksmingai. Skaitmeninės kompetencijos – raktas į tas technologijas ir jų panaudojimą“, – taip projektą apibūdina „EdTech“ valdymo grupės vadovė, švietimo, mokslo ir sporto ministrės patarėja Justina Kugytė.

Susitikimo programa: https://bit.ly/3FCPTul
Susidomėjusius kviečiame registruotis: https://bit.ly/37CPziR
 
Transliacijos nuoroda užsiregistravusiems dalyviams bus atsiųsta el. paštu.

Parengta pagal NŠA ir „Švietimo naujienų“ inf.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos