Sidebar

Po dviejų metų pertraukos Rygoje vyko tarptautinis studentų sporto renginys, kuriame Vilniaus universiteto komandos sudėtyje dalyvavo šeši VU ŠA sportininkai – keturi lengvaatlečiai ir du jėgos trikovininkai. VU iškovojo 13 aukso, 11 sidabro, 13 bronzos medalių. Prie šių laimėjimų labai solidžiai prisidėjo akademijos studentai.

Lina Kiriliuk, IV kurso Kūno kultūros ir sporto pedagogikos programos studentė, 1500 m ir 3000 m bėgimuose iškovojo pirmąsias vietas. I kurso Kūno kultūros ir sporto pedagogikos programos studentė Meda Repšytė 3000 m distanciją įveikė trečia, o 1500 m – antra. Trišuolio varžybas laimėjusi Emilija Strupaitė, šuolio į tolį rungtyje užėmė  šeštą vietą. 2021 metų VU Šiaulių akademijos absolventas Robertas Vališauskas pasipuošė aukso medaliu, nugalėjęs 1500 m bėgime.

Puikiai startavo ir abu mūsų jėgos trikovininkai –  Linos Kiriliuk studijų grupės kolega Klaidas Škikūnas ir Lina Linkaitė (II kurso Socialinio darbo magistro studijų programos studentė) lipo ant aukščiausiojo nugalėtojų pakylos laiptelio.

VU Šiaulių akademijos sportininkai iš Rygos parsivežė 6 aukso, 1 sidabro ir 1 bronzos medalį.

R. Alūzo, VU ŠA koordinatoriaus sporto veiklai inf., VU Sveikatos ir sporto centro ir L. Kiriliuk nuotr.