Birželio 4–5 dienomis vyko Lietuvos studentų teniso čempionatas Vilniuje, kuriame profesionalumą demonstravo Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos studentai.
VU Šiaulių akademijos Kūno kultūros ir sporto pedagogikos IV kurso studentė Gerda Lukjančukaitė užėmė 3 vietą čempionato vienetų varžybose. Sportininkė pusfinalyje pralaimėjo turnyro nugalėtojai Vilniaus universiteto studentei Medai Reimorytei. Dėl trečios vietos laimėjo prieš Lietuvos sporto universiteto studentę Otiliją Norkutę rezultatu 7/5 3/6 10/7.

VU Šiaulių akademijos studentas Edvinas Grigaitis poroje su Vilniaus universiteto studentu Simonu Norvaišiu dvejetų varžybose užėmė 2 vietą. Finale vaikinai nusileido Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentui Domantui Šakiniui kartu su ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto studentu Matu Supronavičiu 2/6 6/7(4).

Tačiau finalinėje įskaitoje Vilniaus universitetas užėmė pirmą vietą.

Sveikiname ir dėkojame studentams už pergales!