Pradžia: 2022-10-24 08:00
Pabaiga: 2022-10-28 17:00

Vilniaus universitetas spalio 24–26 dienomis rengia tradicinį renginį „Studentas vienai dienai“ renginį.

Apie renginį. Studijas renkamės ne pagal pažymius, o pagal tai, ką norėtume veikti tolimesniame gyvenime. Tačiau tarp gausybės pasirinkimų galima ir pasiklysti, todėl vienas geriausių būdų sužinoti, kurios studijų programos tinka ir patinka, o kurios ne, yra spalio 24–28 d. išbandyti Vilniaus universiteto (VU) studento kėdę kontaktiniu ir nuotoliniu būdu.

Tokie renginiai kaip „Studentas vienai dienai“ yra puiki proga sutikti savo būsimus dėstytojus, šiek tiek juos pažinti ir nevaržomai užduoti visus kylančius klausimus. Taip pat susipažinti su universitetu ir jo auditorijomis.

VU Šiaulių akademijos teikiamos gyvos paskaitos (Vytauto g. 84, Šiauliai) čia.

VU Šiaulių akademijos teikiamos virtualios paskaitos čia.

khjk