Pradžia: 2022-12-01 11:30
Pabaiga: 2022-12-01 13:30
Padidėjęs ilgalaikis stresas, susijęs su kai kuriais sveikatos nusiskundimais, tokiais kaip: dėmesio stoka, ilgalaikis nuovargis, suprastėjęs imunitetas, psichologinės problemos. Deja, tik nedidelė dalis studentų atpažįsta stresą keliančias situacijas ir moka jas efektyviai suvaldyti.

Paskaitos metu išgirsi, kaip atpažinti savo streso reakcijas bei sužinosi praktinių būdų, kaip sumažinti stresą. Mokymus ves VU karjeros konsultantė, psichologė Rusnė Kuliešiūtė.

Paskaita vyks gruodžio 1 d. 11.30–13.00 val. nuotoliniu būdu. Gali dalyvauti tik VU studentai.

Taip pat kviečiame užsiregistruoti ir nuotolinėms valandos trukmės karjeros konsultacijoms. Daugiau informacijos: https://www.vu.lt/studijos/studentams/karjeros-paslaugos

MicrosoftTeams image 12