Pradžia: 2023-05-17 16:00
Pabaiga: 2023-05-17 17:30
Gegužės 17 d. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje vyks Vilniaus universiteto rektoriaus prof. Rimvydo Petrausko ir Šiaulių bendruomenės diskusija „Lietuva 2050: kokį vaidmenį atlieka švietimas, užtikrindamas valstybės ateitį?“.

Dalyviai diskutuos apie tai, kaip universitetas atrodys ateityje, kokie uždaviniai bus keliami aukštajam mokslui, kokios asmenybės bus ugdomos universitete ir kaip švietimo sistema bus pritaikoma prie laukiančių technologijų pokyčių. Diskusija bus siekiama sužinoti, kokio švietimo tikisi vietos bendruomenė 2050-aisiais. Pokalbį moderuos VšĮ „Šiauliai plius“ direktorė Giedrė Brazlauskaitė.

Daugiau informacijos ir registraciją į diskusiją rasite čia.

Diskusija „Lietuva 2050: kokį vaidmenį atlieka švietimas, užtikrindamas valstybės ateitį?“ yra projekto „Lietuva 2050“ dalis. „Lietuva 2050“ – strateginės reikšmės dokumentas, atspindintis valstybės pažangos viziją, vystymosi kryptis ir siekiamus rezultatus iki 2050-ųjų. Valstybės pažangos strategiją „Lietuva 2050“ rengia Vyriausybės kanceliarija, bendradarbiaudama su Vyriausybės strateginės analizės centru (STRATA), Seimo Ateities komitetu ir Vilniaus universitetu.

Daugiau informacijos apie projektą „Lietuva 2050“ rasite čia.

Lietuva 2050 2