Pradžia: 2023-09-05 13:30
Pabaiga: 2023-09-11 17:00
2023 m. rugsėjo 5–11 dienomis vyks Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos tarybos posėdis.

Balsavimas bus vykdomas nuotoliniu būdu, balsuojant elektroniniu paštu.

Svarstomi klausimai:
1. Dėl Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos atnaujintų studijų programų komitetų. (Direktoriaus pavaduotoja studijoms dr. Regina Karvelienė)
2. Dėl Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos užsienio kalba dėstomų studijų programų, į kurias vykdomas užsienio šalių piliečių ir asmenų be pilietybės priėmimas į valstybės nefinansuojamas studijų vietas 2024-2025 studijų metais, kainų. (Direktoriaus pavaduotoja studijoms dr. Regina Karvelienė)
3. Dėl atnaujintų Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos praktikos nuostatų. (Direktoriaus pavaduotoja studijoms dr. Regina Karvelienė)