Pradžia: 2024-01-18 09:30
Pabaiga: 2024-01-18 17:00
Susipažink su Vilniaus universiteto Šiaulių akademija Lietuvos „AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ MUGĖJE 2024“ Kaune!
Tai bene laukiamiausias metų renginys esamiems bei būsimiems studentams, jų tėvams ir netgi – mokytojams. Renginyje „Aukštųjų mokyklų mugė 2024“, lankytojus pasitiks bene visos Lietuvos aukštosios mokyklos – universitetai, kolegijos, profesinės mokyklos.

Renginys NEMOKAMAS.

Vieną dieną – tik sausio 18-tąją – Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančios nemokamos Lietuvos aukštojo mokslo mugės metu, lankytojų lauks nemokamos karjeros konsultacijos, aukštųjų mokyklų atstovai, pasirengę atsakyti į visus jaunuoliams ir jų tėvams galinčius iškilti klausimus apie studijų pasirinkimą, studijų programas ir netgi – ateities darbinę karjerą.