Pradžia: 2024-04-26 09:30
Pabaiga: 2024-04-26 19:00

PROGRAMA

Konferencijos data ir laikas: 2024 m. balandžio 26 d. 9.30–19.00 val.

Konferencijos vieta: Vilniaus universiteto Šiaulių akademija, Vytauto g. 84, Šiauliai.

Konferencija vyks kontaktiniu būdu.

Konferenciją organizuoja Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos Edukologijos institutas.

Kilus klausimams, kreipkitės:, (841) 595735.

Konferencijos tikslas – tęsiant prof. E. Balčyčio muzikinio ugdymo idėjų sklaidą, suburti mokslininkus-tyrėjus, muzikos pedagogus ir švietimo bendruomenę bendradarbiauti; (pa)skatinti mokslinę diskusiją apie bendrojo ir neformalaus muzikinio ugdymo, muzikos mokytojų rengimo, muzikinio švietimo ir studijų kokybės aktualijas, sėkmingai praeityje taikytus bei šiandienos realijas atitinkančius muzikinio ugdymo metodus, naujausias muzikos mokymo perspektyvų tendencijas, mokslinių tyrimų radinius ir jų įtaką muzikinio ugdymo raidai Lietuvoje.

Konferencijos probleminės sritys:

• Kompleksinio muzikinio ugdymo raiška šių dienų pedagoginėje realybėje
  • Muzikos pedagogų rengimo aktualijos
  • Skaitmeninės technologijos muzikiniame ugdyme
  • Etninė muzika muzikinio ugdymo sistemoje
  • Vadovavimo moksleivių chorams aktualijos
  • Neformalusis muzikinis ugdymas: turinys, metodai, repertuaras

Konferencijoje bus pristatyti profesinio meistriškumo pamokų ir neformaliosios muzikinės veiklos fragmentai, kuriuose „Juventos“ progimnazijos mokytojai pademonstruos metodų įvairovę, derindami muzikos mokymo tradicijas  su šiuolaikiško ugdymo galimybėmis.

Konferencijos dalyvio mokestis – 15 eurų. Būtina išankstinė registracija (dalyviams bus išduodami pažymėjimai).

Prašome pervesti konferencijos dalyvio mokestį į nurodytą sąskaitą.

Gavėjas: Vilniaus universitetas

Gavėjo bankas: AB SEB bankas

Gavėjo sąskaitos Nr.: LT247044060001101392

SWIFT kodas: CBVILT2X

Mokėjimo paskirtis: Konferencijos Nr. ŠA-2024-04-0006

Dėl sąskaitos faktūros kreiptis el. paštu:

Svarbiausios datos:

Registracija į konferenciją vykdoma iki 2024-04-19. REGISTRACIJA BAIGTA

Konferencijos programos skelbimas iki 2024-04-22.

Konferencijos programą rasite ČIA.

Konferencijos partneris: Šiaulių „Juventos“ progimnazija.

Juventos 02 LOGO