Pradžia: 2022-01-28 11:00
Pabaiga: 2022-01-28 12:30

Artėja ilgai laukta VU ŠA akademinės bendruomenės šventė – Diplomų teikimo ceremonija, kuri vyks sausio 28 d. 11 val.

Informuojame, jog dėl itin sparčiai plintančios COVID-19 Omikron atmainos, priimtas sprendimas Diplomų teikimo ceremoniją vykdyti nuotoliniu būdu ją tiesiogiai transliuojant per VU Šiaulių akademijos feisbuko paskyrą.

VU Šiaulių akademijos Diplomų teikimo ceremonijos tiesioginės transliacijos per VU ŠA feisbuko paskyrą pradžia – sausio 28 d. 11 val.

Dėl diplomų siuntimo / atsiėmimo absolventai bus atskirai informuoti elektroniniu paštu.

PAPILDOMA AKTUALI INFORMACIJA ABSOLVENTAMS

Absolventai, norintys gauti diplomus paštu, turi pateikti prašymą dėl diplomo siuntimo paštu VUSIS sistemoje ne vėliau kaip iki š. m. sausio 27 d. 12 val.

Kitu atveju, diplomą atsiimti bus galima VU Šiaulių akademijoje, Vytauto g. 84, 309 kab. nuo š. m. vasario 1 d. iki vasario 28 d. 9.00 iki 11.30 val. ir nuo 13.30 iki 15.30 val.

VU ŠA Mokymosi visą gyvenimą centro absolventai, norintys gauti studijų pažymėjimus paštu, turi pateikti prašymą dėl diplomo siuntimo paštu VUSIS sistemoje ne vėliau kaip iki š. m. sausio 23 d. 24 val.  Kitu atveju, studijų pažymėjimą atsiimti bus galima VU Šiaulių akademijoje, Vytauto g. 84, 115 kab. nuo š. m. vasario 1 d. iki vasario 28 d. 9.00 iki 11.30 val. ir nuo 13.30 iki 15.30 val.

Informuojame, jog visą vasario mėnesį atvykusieji atsiimti diplomus (ar pažymėjimus) į VU Šiaulių akademiją (Vytauto g. 84, Šiauliai, 309 k.) absolventai ir jų šeimos nariai turės galimybę nusifotografuoti prie VU ŠA simbolika dekoruotos sienelės ar VU ŠA vėliavų akademijos I aukšto fojė (laikantis visų saugos reikalavimų – turėti Galimybių pasą ar jam prilyginamą dokumentą, respiratorių).

Atsižvelgiant į kai kurių absolventų pageidavimus diplomus atsiimti iškilmingoje Diplomų teikimo ceremonijoje tiesiogiai, sudarėme galimybę tai padaryti 2022 m. birželio mėn. įvyksiančios Diplomų teikimo ceremonijos metu (esant palankiai pandeminei situacijai). Todėl absolventai, norintys diplomus atsiimti birželio mėn., ne vėliau kaip iki š. m. sausio 27 d. 12 val., turi VUSIS sistemoje pateikti laisvos formos prašymą. Šis pasiūlymas galioja ir VU Šiaulių akademijos Mokymosi visą gyvenimą centro absolventams, gaunantiems pažymėjimus.

Atkreipiame dėmesį, jog pandeminė situacija Šiaulių mieste, kaip ir visoje Lietuvoje blogėja – kasdien mieste registruojama po daugiau kaip 200 naujų užsikrėtimų atvejų, o sergančiųjų skaičius perkopė 1500. Sausio 19 d. visoje šalyje užfiksuoti 6234 užsikrėtimo COVID-19 atvejai, todėl būkime rūpestingi, saugokime save ir kitus!

Informacija teikiama tel. 8 41 595,

Dipl.jpg