Pradžia: 2022-02-07 09:00
Pabaiga: 2022-02-07 16:00

Vasario 07–11 d. VU Šiaulių akademijoje vyks tarptautinio Erasmus+ projekto „Aliisa“ mokymai, skirti meninio ugdymo pedagogams, studentams, ikimokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogams.

Mokymus ves tarptautinio projekto „Aliisa“ partneriai iš Suomijos, Vokietijos, Austrijos ir Lietuvos.

Teorinių žinių ir praktinių užsiėmimų pagalba bus siekiama sustiprinti mokymo dalyvių pedagoginę savivertę, komandinio darbo įgūdžius, bendradarbiavimo ir kūrybiškumo gebėjimus bei asmeninę ir profesinę kompetencijas.

Seminaro metu bus pristatomos gerosios įtraukaus ugdymo patirtys, kurios naudojamos Suomijoje, Vokietijoje ir Austrijoje.

Aliisa.jpg