Pradžia: 2022-06-23 10:00
Pabaiga: 2022-06-23 13:00

Artėja ilgai laukta VU ŠA akademinės bendruomenės šventė – Diplomų teikimo ceremonija, kuri vyks birželio 23 d.VU Šiaulių akademijos vidiniame kiemelyje, adresu Vytauto g. 84, Šiauliai.

Renginio pradžia – 10 val. Į iškilmingą ceremoniją kviečiami absolventai ir jų artimieji bei draugai, universiteto studentai, dėstytojai ir darbuotojai.

SVARBI INORMACIJA!

• Dėl nepastovių oro sąlygų, absolventus ir svečius kviečiame pasirūpinti skėčiais nuo lietaus, nes Akademijos vidiniame kiemelyje pavėsinės / palapinės nebus.
  • Gavus diplomus, absolventus prašome grįžti į savo sėdimas vietas, giminėms ir draugams sveikinti absolventus galima tik pasibaigus oficialiai ceremonijai.
  • Po ceremonijos visus kviečiame pabendrauti, išgerti arbatos ir pasimėgauti šventiniu tortu.
  • Pasibaigus oficialiajai šventės daliai, absolventai galės fotografuotis VU Šiaulių akademijos I a. fojė, kur bus pastatyta sienelė fotografavimuisi.
  • Taip pat pakartojame informaciją dėl bendro įvaizdžio iškilmingos šventės metu: Vilniaus universitete mantijos nedėvimos, tai nėra universiteto tradicija. Tačiau norintiems jas dėvėti – nedraudžiama. Tad jeigu pavieniai studentai, o dar geriau – visa grupė, norėtų pasipuošti mantijomis, gali jas išsinuomoti.

KUR IR KAIP IŠSINUOMOTI MANTIJAS

Mantijas sutarta nuomotis iš įmonės „Mantijų Karalius“. Eilę metų bendradarbiaujame, ji pasiūlo geriausias kainas ir turi VU tradicinės spalvos šalikėlius. Kontaktai: Snieguolė Bakienė tel. +370 687 00678, el. p.

Už mantijų rezervavimą atsakingi patys studentai, VU Šiaulių akademija tik perduoda informaciją ir suteikia patalpas, iš kurių galėsite jas pasiimti ir ten persirengti. Studentai gali rezervuoti mantijas sau arba visai grupei. Mantijų skaičių bus galima koreguoti (jei paaiškės, kad studentas šventėje nebedalyvaus).Studentai gali mantijas užsisakyti, o persigalvojus, vėliau atsisakyti. Finansiškai jokių įsipareigojimų nėra. Kiekviena grupė nusprendžia tarpusavyje, kas atsakingas už norinčių dėvėti mantijas skaičių ir susisiekti su įmonės atstove. Primename, jei nepavyksta susitarti grupėje, galite rezervuoti kiekvienas už save.

VU Šiaulių akademijos pozicija tokia, kad studentai šventėje nesideda juodų, įprastai į komplektaciją įeinančių mantijų kepurėlių. Vilniaus universitetas turi gilią tradiciją dėvėti būtent firmines VILNIAUS UNIVERSITETO KEPURĖLES. Jas užsisakyti galima iš čia: https://www.vu.lt/parduotuve/VU-Studentiska-kepurele. Užsisakius kepurėlę internetu, gavėją ji pasieks LP Express paštomatais ar kurjeriu, dažniausiai per dvi tris dienas.  Tad kviečiame apsispręsti, kad kepurėles gautumėte laiku. Jei nuspręsite, kad VU kepurėlių nenorite, tuomet mantijos dėvimos be jokių kitų kepurėlių.

Maloniai prašome laikytis nustatytos tvarkos ir atsižvelgti į VU Šiaulių akademijos administracijos darbuotojų, palaikančių tvarką renginio metu, prašymus.

Vilniaus universiteto kepurėlės.

20210602 154123