Vilniaus universiteto Šiaulių akademijoje vyko diplomų teikimo ceremonija
Birželio 19 d. „Saulės“ koncertų salėje buvo įteikti VU Šiaulių akademijos 6-osios vasaros laidos diplomai. Į šventę rinkosi absolventai, jų tėvai ir artimieji, bei visa VU Šiaulių akademijos bendruomenė.

















